Loading...
Aktualności

Osiem medali Mistrzostw Polski dla MULKS JUNIOR Dzierżoniów w 2015 roku

W Międzyszkolnym Uczniowskim Ludowym Klubie Sportowym JUNIOR DZIERŻONIÓW na co dzień trenuje 50 zawodników w 3 sekcjach sportowych takich jak : Zapasy, Sumo oraz  Brazylijskie Jiu Jitsu. W naszym Klubie główny nacisk kładzie się na pracę z młodzieżą w wieku szkolnym. Kadra Trenerska w składzie Stanisław Warchoł, Norbert Warchoł, Patryk Ciszewski  dba aby młodzież miała szczelnie wypełniony czas treningami, zawodami oraz obozami sportowymi. W ferie klub  zorganizował obóz na własnych obiektach dla dzieci i młodzieży. Również klub    zorganizował IV Ogólnopolski Turniej NO GI FIGHT DZIERŻONIÓW 2015. W miesiącu wrześniu klub zorganizował Makroregionalne Mistrzostwa Młodzików w zapasach chłopców w stylu wolnym oraz dziewcząt oraz w listopadzie Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy z okazji Święta Niepodległości. Paulina Martyka czterokrotnie reprezentowała Polskę w Turniejach Międzynarodowych w zapasach kobiet Austria – V miejsce oraz Węgry – II miejsce, III miejsce Niemcy, III miejsce Polska..

Wielkie podziękowania Zarząd Klubu składa Firmie DRG AGRO GROUP z Tuszyna , która jest strategicznym sponsorem naszego Klubu. 

 

 


O to dotychczasowe najważniejsze wyniki sportowe osiągnięte w 2015 roku :

Paulina Martyka – Srebrny medal Pucharu Polski Kadetek w zapasach kat. 52, Brązowy medal Międzynarodowych Mistrzostw Polski Kadetek w zapasach kat, 52kg, Złoty medal Mistrzostw Polski LZS w zapasach kat. 52 kg, Brązowy medal Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w zapasach kat. 52kg, Brązowy medal Jesiennego Pucharu Polski Kadetek w zapasach 60kg.

Anna Czerwińska – Brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorek w Sumo kat. 55kg oraz VII zawodniczka Mistrzostw Polski Juniorek  w Zapasach w  kat. 48kg.

Marzena Martyka – Brązowy Medal Międzynarodowych Mistrzostw Polski Juniorek w zapasach kat. 67kg , Brązowy medal Mistrzostw Polski LZS w zapasach kat. 60kg, VII miejsce w  Mistrzostwach Polski Juniorek w Zapasach 63kg , V miejsce w Jesiennych Pucharze Polski Juniorek w Zapasach 63kg.

Nikola Wasilewska – Brązowy medal Mistrzostw Polski Młodziczek w Zapasach 32kg, Brązowy medal Mistrzostw Polski Młodziczek w Sumo 37kg, Brązowy medal w Mistrzostwach Makroregionu Młodziczek w zapasach 32kg.

Sebastian Dudek – V miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w zapasach w stylu wolnym, Srebrny medal w Międzynarodowym Turnieju w Hradec Kralove 60kg.

Paulina Kaczorowska – V miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek w Zapasach kat. 44kg.

Jakub Kocerba – V miejsce w  II Pucharze Polski w Zapasach w stylu wolnym kat 46kg.

Paulina Łochańska – V miejsce w Pucharze Polski Kadetek w Zapasach kat. 65kg, 

Eryk Sitko – V miejsce w  Mistrzostw ach Polski Juniorów w Sumo kat 80kg. 

Marcin Gudz – medalista Pucharu Polski Ziemi Zachodniej w BJJ  kat. 93kg,  medalista turnieju brazylijskiego jiujitsu NO GI FIGHT KAT. 88 KG.

Michał Bobrowski – Mistrz Dolnego Śląska Seniorów w zapasach w stylu wolnym 96kg

Andrzej Latarowski –  medalista Pucharu Polski Ziemi Zachodniej w BJJ  kat. 73kg,  medalista turnieju brazylijskiego jiujitsu NO GI FIGHT KAT. 66 KG, medalista Pucharu Dolnego Śląska w jiu jitsu 73kg 

Oskar Tkaczewski –  medalista Pucharu Polski Ziemi Zachodniej w BJJ  kat. 77kg,  

Bartosz Pych -Lipiński zwycięzca 4 zawodów w Zapasach w Stylu Wolnym Dzieci kat 28kg. – Milicz, Bielawa,      Lewin Kłodzki, Pieszyce, Wrocław, członek kadry Dolnego Śląska w zapasach w stylu wolnym

Filip Wasilewski – medalistka 9 turniejów zapaśniczych dzieci w zapasach – Milicz, Bielawa, Lewin Kłodzki, Pieszyce, Wrocław, Dzierżoniów, Gogolin, Wołów, Krośnice 

 

opracował: Norbert Warchoł

 

{gallery}2015/12-21{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content