Loading...
Aktualności

Przejechali ROWEREM PRZEZ POWIAT DZIERŻONIOWSKI

Kolejne dwie osoby pokonały siedem tras rowerowych wytyczonych w naszym powiecie. Zachęcamy pozostałych mieszkańców do aktywnego spędzania wolnego czasu. Na tych, którzy wezmą udział w akcji organizowanej przez Starostwo Powiatowe, czekają nagrody.

 

 

Na terenie naszego powiatu jest wytyczonych siedem tras rowerowych. Mają one różne długości – od 10 do 30 km, ale też różne stopnie trudności – niektóre przeznaczone są dla całych rodzin, inne nadają się tylko dla osób z dobrą kondycją. Słowem – każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Wszystkie trasy są dobrze oznakowane – ich odnawianiem od kilku lat zajmuje się Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie. Informacje o trasach wraz z ich mapami znajdują się na stronie internetowej Starostwa pod adresem www.pow.dzierzoniow.pl w zakładce „Turystyka i sport”.

 

Aby wziąć udział w akcji „Rowerem przez powiat dzierżoniowski”, wystarczy przejechać jedną trasę, za co można otrzymać znaczek okolicznościowy. Za pokonanie czterech tras przysługuje już nagroda rzeczowa, a za zaliczenie następnych trzech tras – kolejna nagroda rzeczowa.

 

Dowodem przejechania trasy jest wykonanie na niej co najmniej dwóch zdjęć w różnych charakterystycznych punktach i pokazanie ich (nie trzeba wywoływać, wystarczy gdy będą w telefonie lub w innym urządzeniu) w siedzibie Starostwa w Dzierżoniowie – Rynek 27, pokój nr 208.

 

Tam również można odebrać ulotkę, mapę z trasami rowerowymi i uzyskać dodatkowe informacje.

 

Akcja potrwa do 1 grudnia 2015 r.

 

{gallery}2015/07-23{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content