Loading...
Aktualności

ATOM Dzierżoniów na Mistrzostwach Polski

Pod koniec czerwca w dniach 24-28.06.2015r. zawodnicy LKS Atom Mat Dzierżoniów rywalizowali w Szosowych Mistrzostwach Polski rozgrywanych w Strzelinie oraz Sobótce. Podczas pierwszych dni zawodów rozegrano wyścigi jazdy indywidualnej na czas ze startem i metą w centrum Strzelina. Pierwszą kategorią dla klubu był start juniorek na dystansie 22km. Tutaj 20 miejsce zajęła Dorota Przęzak, 21 była Sandra Traczyk a 24 Weronika Laszkiewicz. Po juniorkach do rywalizacji przystąpili juniorzy, gdzie 41 miejsce zajął Paweł Szóstka. Ostatnim startem dnia był wyścig elity kobiet oraz orliczek. W kategorii orliczek 8 miejsce zajęła Łucja Pietrzak, 12 była Bogumiła Dziuba a 15 Monika Kopińska. Wśród elity kobiet 18 lokatę zajęła Karolina Karasiewicz a 23 była Paulina Cywińska.

 

Po wyścigach jazdy na czas przyszedł czas na wyścigi ze startu wspólnego rozgrywane na wymagających rundach wokół Sobótki. W kategorii juniorki po walce na dystansie 72km bardzo dobrze spisała się Dorota Przęzak zajmując 9 miejsce. Wśród juniorów na dystansie 7 rund o łącznej długości 126 km 42 miejsce zajął Paweł Szóstka. Ostatnim startem Mistrzostw Polski była rywalizacja kobiet. W rywalizacji orliczek 7 miejsce zajęła Monika Kopińska, 12 była Bogumiła Dziuba, 13 Łucja Pietrzak a 16 Paula Pisarska. W wyścigu elity kobiet 17 lokatę zajęła Natalia Mielnik, 19 była Karolina Karasiewicz, 26 miejsce zajęła Paulina Cywińska, 27 była Sylwia Kapusta-Szydłak a 28 Paula Guz.

 

 

Teraz zawodników klubu czeka parę dni odpoczynku i starty w drugiej części sezonu.

 

Dziękujemy serdecznie wszystkim naszym sponsorom za okazaną pomoc, a w szczególności  Pani Halinie Łoś oraz Panu Władysławowi Piszczałka – Przedsiębiorstwo Budowlane Atom i Budowlano-Projektowe Mat za obecność za zawodach, wsparcie i kibicowanie oraz Centrum TMT za pomoc w transporcie zawodników na zawody.

 

Fot./Szosa jest kobietą

Fot./Dariusz Krzywański s24.pl

Fot./ Dorota Przęzak

 

opracowała: Natalia Mielnik

 

{gallery}2015/06-28{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content