Loading...
Aktualności

SZLAKAMI JURY za nami

Zawodniczki LKS Atom Mat Dzierżoniów w składzie: Natalia Mielnik, Paula Guz, Paulina Cywińska, Monika Kopińska, Sylwia Kapusta-Szydłak, Karolina Karasiewicz, Dorota Przęzak, Paweł Szóstka oraz zawodnik LKS Atom Boxmet Dzierżoniów- Michał Mroczkowski rywalizowali w XII Międzynarodowym Etapowym Wyścigu Kolarskim "Szlakami Jury" upamiętniającym dokonania gen. Jerzego Ziętka rozgrywanym w miejscowościach: Hucisko, Szczekociny, Irządze w dniach 15-17.05.2015.

Trasa całej rywalizacji składała się z prologu i wymagających 4 etapów, które prowadziły po mocno pofalowanej trasie ze stromymi podjazdami. Rywalizacja przebiegała na najwyższym poziomie sportowym, ponieważ duża część peletonu składała się z ekip zagranicznych z Niemiec, Czech oraz Litwy.

 

 

Zawodniczki Atomu Mat Dzierżoniów startowały w tym wyścigu treningowo poza konkurencją z kategorią junior, i wykonały bardzo ciężką pracę. Junior klubu Paweł Szóstka spisywał się bardzo dobrze na każdym z etapów zajmując miejsca w pierwszej 20 oraz 30-tce. Ostatecznie w  klasyfikacji generalnej zajął 32 miejsce na 110 startujących.

W rywalizacji juniorów młodszych zawodnik LKS Atom Boxmet Dzierżoniów Michał Mroczkowski również pokazał się z dobrej strony zacięcie rywalizując na każdym z etapów. W klasyfikacji generalnej zajął 22 miejsce. W  kategorii juniora młodszego na równi walczyła juniorka klubu Dorota Przęzak, która sklasyfikowana została na wysokim 36 miejscu na 60 startujących.

Dziękujemy serdecznie wszystkim naszym sponsorom za okazaną pomoc!

Fot. Dariusz Krzywański/s24.pl

opracowała: Natalia Mielnik

 

{gallery}2015/05-17_0{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content