Loading...
Aktualności

JUNIOR Dzierżoniów na czele w klasyfikacji dzieci i młodzieży

W Międzyszkolnym Uczniowskim Ludowym Klubie Sportowym JUNIOR DZIERŻONIÓW na co dzień trenuje 50 zawodników w 3 sekcjach sportowych takich jak : Zapasy, Sumo oraz  Brazylijskie Jiu Jitsu. W naszym Klubie główny nacisk kładzie się na pracę z młodzieżą w wieku szkolnym. Kadra Trenerska w składzie Stanisław Warchoł, Norbert Warchoł, Patryk Ciszewski oraz Michał Bobrowski dba aby młodzież miała szczelnie wypełniony czas treningami, zawodami oraz obozami sportowymi.

W klasyfikacji punktowej Ministerstwa Sportu i Turystyki w roku 2014 MULKS JUNIOR Dzierżoniów zdobył 124 punkty co dało mu bezsprzeczne pierwsze miejsce w powiecie dzierżoniowskim jeśli chodzi o sport dzieci i mlodzieży. Drugie miejsce przypadło zawodniczkom LUKS AQUARIUS BIELAWA które zdobyły 74,48 pkt a trzecia lokata przypadła ZKS Bielawianka Bielawa 50,00 pkt.

Klasyfikacja Powiatu Dzierżoniowskiego :

1.    MULKS JUNIOR DZIERŻONIÓW : 124 PKT
2.    LUKS AQUARIUS BIELAWA        : 74,48 PKT
3.    ZKS BIELAWIANKA BIELAWA   : 50,00 PKT
4.    DKB DZIERŻONIÓW          : 38,00 PKT
5.    LKS ATOM DZIERŻONIÓW           : 29,00 PKT
6.    UKS BIELAWIANKA BIELAWA   : 20,84 PKT
7.    MZKS LECHIA DZIERŻONIÓW    : 14,11 PKT
8.    MKS 9 DZIERŻONIÓW          :  9,00 PKT
9.    KS BIELAWIANKA BIELAWA     :   4,62 PKT
10.    ULKS SOWA PIESZYCE         :   4,00 PKT


O to najważniejsze wyniki sportowe :

Anna Czerwińska – Mistrzyni Polski Juniorek w Sumo kat. 55kg oraz VII zawodniczka Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych w Zapasach w stylu wolnym kat. 49kg.
Sebastian Dudek – Wicemistrz Polski Juniorów Młodszych w Zapasach Stylu Wolnym kat. 46kg , V zawodnik Pucharu Polski w Zapasach w Stylu Wolnym, Vice Mistrz Dolnego Śląska w Zapasach w Stylu Wolnym kat. 42kg

 


Paulina Martyka – Brązowa medalistka Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych w Zapasach w Stylu Wolnym kat. 52kg,  Złota Medalistka II Pucharu Polski w Zapasach w stylu wolnym kat. 52kg,  Srebrna Medalistka Międzynarodowego Pucharu Polski w Zapasach Kadetek 52kg.,
Marzena Martyka – Brązowa medalistka Mistrzostw Polski w Sumo kat. 60kg, V zawodniczka Mistrzostw Polski Juniorek w zapasach w stylu wolnym kat. 63kg.
Michał Bobrowski – Złoty medalista Mistrzostw Polski Juniorów w K1 kat. 91kg, Srebrny Medalista Otwartych Mistrzostw Litwy w K1 kat. – 91kg, Zwycięzca 4 Amatorskich Zawodów MMA – Srebrny medalista kat. OPEN na III Ogólnopolskim Turnieju NO-GI FIGHT DZIERŻONIÓW
Paulina Kaczorowska – V miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek w Sumo kat. 50kg, VI miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek w Zapasach w stylu wolnym kat. 48kg, V miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Juniorek w Zapasach w stylu wolnym kat. 48kg
Jakub Kocerba – V zawodnik II Pucharu Polski w Zapasach w stylu wolnym kat 42kg., Mistrz Dolnego Śląska w Zapasach w Stylu Wolnym kat. 42kg., VIII w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Zapasach w Stylu Wolnym kat. 42kg

 


Eryk Sitko – Brązowy medalista II Pucharu Polski w Zapasach w Stylu Wolnym kat. 76kg, V zawodnik Mistrzostw Polski Juniorów w Sumo kat 80kg. Vice Mistrz Dolnego Śląska w Zapasach w Stylu Wolnym kat. 85kg
Marcin Gudz – złoty medalista Pucharu Polski Ziemi Zachodniej w MMA kat. 87kg, Złoty medalista turnieju brazylijskiego jiujitsu OPEN GI KAT. 85 KG.
Tomasz Bigos zwycięzca 4 zawodów w Zapasach w Stylu Wolnym Dzieci kat 45kg. – Milicz, Lewin Kłodzki Pieszyce, Wrocław, członek kadry Dolnego Śląska w zapasach w stylu wolnym


Zarząd MULKS JUNIOR DZIERŻONIÓW dziękuje wszystkim patronom oraz sponsorom naszego Klubu :

Patroni medialni :

–    portal DOBA.pl
–    Dzierżoniowski Tygodnik Powiatowy
–    Telewizja Sudecka
–    Tygodnik Dzierżoniowski
–    portal grapplerinfo.pl
–    portal dz-ow.pl

Sponsorzy :

–    Firma DRG AGRO GROUP z Tuszyna
–    Firma EL MONT z Dzierżoniowa – Krzysztof Kuśmierski
–    Firma Roomster z Dzierżoniowa
–    Firma Festa Sport – sponsor techniczny klubu
–    Firma Asura Wear z Jeleniej Góry
–    Profesjonalne Centrum Odżywek Arkadiusz Rogowski
–    Restauracja Rodos w Dzierżoniowie

opracował: Norbert Warchoł

 

{gallery}2014/11-24{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content