Loading...
Aktualności

Trzy brązowe medale zawodniczek Sowy Pieszyce

W dniach 26-27 września 2014 w Miliczu odbył się XIX Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Młodziczek i Młodzików w Zapasach w stylu wolnym. Klub Sowa Pieszyce reprezentowały: Natalia Kołosz 57kg, Karina Ambroży 48kg oraz Sylwia Martyka 57kg. Dla naszych zawodniczek był to już 2 start w zawodach po wakacyjnej przerwie. Dziewczyny zaprezentowały w turnieju wysokie umiejętności które pozwoliły im zdobyć brązowe medale. Słowa uznania należą Sylwii oraz Natalii które w najliczniej obsadzonej kategorii stoczyły po 5 walk z czego 4 razy odnosiły zwycięstwa.

 

 

Bardzo się cieszę że nasze zawodniczki po raz kolejny pokazały że solidnie trenują i stać je na wysokie wyniki sportowe w kraju i za granicą. To dzięki dofinansowaniu wyjazdów na obozy sportowe podczas wakacji przez Pana Burmistrza Mirosława Obala jeszcze bardziej sprawiło że poziom sportowy w naszym klubie stale się podnosi. Wkrótce czekają nas kolejne zawody gdzie dziewczyny będą miały okazję do zdobywania kolejnych laur – Stanisław Warchoł.

 

 

Zapraszamy wszystkie dzieci oraz młodzież na treningi zapasów w naszym klubie.

Treningi odbywają się we wtorki oraz czwartki o godzinie 16 ul. Kosciuszki 6A

Zajęcia są bezpłatne.  

 

opracował: Norbert Warchoł

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content