Loading...
Aktualności

Michał Bobrowski zdobywa srebrny medal w Pucharze Polski

W sobotę 27 września w Luboniu odbył się Puchar Polski NO – GI w brazylijskim jiu jitsu. W zawodach wystartowało 680 zawodników z całej Polski. Wśród walczących po raz kolejny nie zabrakło zawodników MULKS JUNIOR DZIERŻONIÓW. Klub nasz reprezentowała 6 osobowa drużyna w składzie : Patryk Ciszewski – białe pasy – 73,5 kg, Marcin Gudz – białe pasy -85,5 kg, Andrzej Zajączkowski – białe pasy – 73,5kg, Paweł Gulik – białe pasy – 67,5kg, Łukasz Leszczyński – białe pasy – 79,5kg oraz Michał Bobrowski – purpurowe pasy – 91,5kg.

Najlepiej z naszych zawodników walczył najbardziej doświadczony Michał Bobrowski który zajął 2 miejsce w turnieju. Michał pomimo młodego wieku ma już spore doświadczenie w różnych stylach walki. Pozostali zawodnicy walczyli ze zmiennym szczęściem wygrywając bądź przegrywając swoje walki eliminacyjne.

 

Zarząd MULKS JUNIOR DZIERŻONIÓW chciałby podziękować firmie DRG AGRO GROUP z Tuszyna dzięki której nasi zawodnicy mogli wystartować w Pucharze Polski.

 

 

Zapraszamy wszystkich chętnych do treningów w naszym klubie: Dzieci, Młodzież oraz Dorosłych.

Trenujemy takie sztuki walki jak : Zapasy, JIU JITSU, BOKS, MMA, SUMO

Więcej informacji : Stanisław Warchoł 667-675-626, Norbert Warchoł 693 981 359

Sala Sportów Walki ul. Kościelna 32

 

opracował: Norbert Warchoł

 

{gallery}2014/09-27_0{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content