Loading...
Aktualności

Dwa medale na Mistrzostwach Polski LZS w zapasach

W dniach 30.05-01.06.2014 w Borkowicach odbywały się Krajowe Mistrzostwa Polski LZS Młodzików i Młodziczek w Zapasach w Stylu Wolnym oraz Klasycznym. Powiat Dzierżoniowski w zawodach reprezentowały zawodniczki ULKS SOWY Pieszyce : Sylwia Martyka oraz Natalia Kołosz. Na co dzień zawodniczki trenujące pod okiem Stanisława Warchoła rywalizowały w Krajowych Mistrzostwach LZS w kategorii 52kg.

Nasze zawodniczki zaprezentowały się świetnie gdyż Sylwia Martyka zdobyła w tym turnieju złoty medal a Natalia Kołosz brązowy. Podczas tych Mistrzostw nie było mocnych na nasze zawodniczki gdyż wygrywały wszystkie swoje pojedynki. W półfinale doszło do bratobójczego pojedynku i z niego  zwycięsko wyszła Sylwia która awansowała do finału a Natalia musiała stoczyć walkę o brązowy medal. Jest to dotychczasowy największy sukces naszych młodych zapaśniczek które należą do Kadry Dolnego Śląska Młodziczek w zapasach.

 

 

Zarząd Klubu ULKS SOWA Pieszyce składa wielkie podziękowania się dla Pana Burmistrza Miasta Mirosława Obala oraz jego zastępcy Pawła Brzozowskiego za wsparcie dla Pieszyckich zapaśników.

 

Sponsorzy:


* PROMASZ Mariola i Wiesław Berezicki,

* Krzysztof Kuśmierski Firma EL MONT

* Czesław Stryjski Firma JUMAR S.C

* TFE Marek Dymkowski,

* Antonio Raffaele Minniti ANTONIO DI FERENZE Sp. zo.o, RaFFe CaFFe

Kwiaciarnia Stokrotka,

URB Sebastian Walicki

* RENDOM Artur Walicki,

* Pensjonat ANITA Anita Hałuszko

 

opracował: Norbert Warchoł

 

{gallery}2014/06-01{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content