Loading...
Aktualności

III Mityng Lekkoatletyczny

20 maja 2014 r. na boisku lekkoatletycznym Gimnazjum Nr 1 w Bielawie odbył się III Mityng Lekkoatletyczny o Puchar Starosty Dzierżoniowskiego. Uczniowie szkół podstawowych powiatu dzierżoniowskiego rywalizowali w biegu na 60 m, skoku w dal oraz w sztafecie 6 x 120 m.

 

 

Organizatorami zawodów byli:

– Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie

– Gimnazjum Nr 1 w Bielawie

– ULKS Muflon Bielawa

– Powiatowe Zrzeszenie LZS Dzierżoniów

W zawodach wzięło udział łącznie 102 uczniów. Rywalizacja we wszystkich konkurencjach była bardzo wyrównana i wielu spośród uczestników uzyskiwało bardzo dobre rezultaty oraz swoje rekordy życiowe.

 

 

Puchar Starosty Dzierżoniowskiego w klasyfikacji punktowej zdobyła po raz trzeci z rzędu zdecydowanie najlepsza reprezentacja ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Bielawie. Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa Nr 1 w Pieszycach, a trzecie Ekologiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 w Bielawie. Na szczególną uwagę zasługuje postawa uczniów SP 4, którzy w kolejnym już roku szkolnym notują bardzo wysokie wyniki w wielu dyscyplinach sportowych. W klasyfikacji Szkolnego Związku Sportowego za poprzedni rok szkolny, SP 4 była najlepszą szkołą podstawową w powiecie. Wielkie brawa dla nauczycieli i dyrekcji tej szkoły.

 

ZOBACZ PEŁNE WYNKI ZAWODÓW

 

{gallery}2014/05-20{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content