Loading...
Aktualności

Dobry występ na Pucharze Polski w Zapasach

W miniony weekend 23-25 mają w Łukowie odbył się II Puchar Polski w Zapasach w Stylu Wolnym Kadetek oraz Kadetów w ramach Centralnych Eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

W zawodach tych MULKS JUNIOR DZIERŻONIÓW reprezentowali : Anna Czerwińska 49kg, Jakub Kocerba 42kg oraz Eryk Sitko 76kg. Nasi podopieczni pokazali się z dobrej strony zdobywając Pucharze Polski dwa brązowe medale. Pierwszy medal wywalczyła Anna Czerwińska która pokazała charakter w stoczonych pojedynkach. Drugi brązowy medal w zawodach wywalczył Eryk Sitko 76kg. Ostatni nasz podopieczny Jakub Kocerba kat 42 kg musiał zadowolić się V lokatą. Dzięki uzyskanym wynikom sportowym nasi zawodnicy w komplecie awansowali do Finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Zapasach w Stylu Wolny.

 

 

Zarząd Klubu chciałby podziękować firmie DRG AGRO GROUP z Tuszyna za wsparcie finansowe podczas wyjazdów sportowych naszych zawodników. Wielkie podziękowania dla Firmy El MONT z Dzierżoniowa za wsparcie techniczne oraz finansowe naszych zawodników.

 

opracował: Norbert Warchoł

 

{gallery}2014/05-25_1{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content