Loading...
Aktualności

Finał dolnośląski w tenisie stołowym – Sulików 2014

W tym roku najlepsi tenisiści na Dolnym Śląsku, wyłonieni z eliminacji strefowych gościli w Sulikowie. Na zawodach rozgrywanych 12 kwietnia 2014 r. stawiła się spora grupa zawodników z powiatu dzierżoniowskiego. Najlepiej z naszych reprezentantów zaprezentował się Maciej Kościak, któremu jedynie decyzje organizatorów przeszkodziły w wyjeździe na finał ogólnopolski.

 

Nasz powiat reprezentowali: Patrycja Hajnisz, Natalia Majewska, Kajetan Grabowski, Marcel Bednarz, Michał Marmol, Maciej Kościak, Radosław Cal, Krystian Maciuszek, Mirosław Stodolica i Dominik Walczak

 

 

Wyróżniającym się zawodnikiem naszej ekipy był Maciej Kościak (SALOS Dzierżoniów) rozgrywający swoje pojedynki w kategorii juniorów. O dobrym występie może świadczyć wynik – trzecie miejsce pomimo tylko jednego przegranego starcia. Taki stan rzeczy wynikał z decyzji organizatorów, którzy zrezygnowali z rozgrywania pojedynków o drugie miejsce w związku z przedłużają się imprezą. Zdaniem specjalistów, gdyby do takowego miało dojść, Maciej miałby spore szanse na pokonanie drugiego Macieja Makajewa z Bolkowa. Nie zawiodła również Patrycja Hajnisz, która w kategorii juniorek zajęła piąte miejsce. Bardzo blisko niej, bo a siódmej pozycji, uplasowała się reprezentantka LKS Dobrocin – Natalia Majewska.

 

SZCZEGÓŁOWE WYNIKI 

 

{gallery}2014/04-12_1{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content