Loading...
Aktualności

Młodzicy ZKS Bielawianka na turnieju w Starej Kamienicy

8 marca 2014 r. w Starej Kamienicy odbył się Ogólnopolski Turniej Zapaśniczy Młodzików i Dzieci w Mocowaniu w zapasach styl klasyczny. Nie mogło tam zabraknąć naszego klubu ZKS Bielawianka. Klub reprezentowało 23 zawodników.

 

Medale oraz punktowane miejsca zdobywali: Daniel Pakosz złoty medal. Patryk Krupnicki, Maciej Orawiec, Krzysztof Pokora srebrne medale. Sebastian Szyngier, Piotr Stolarczyk, Bartłomiej Poturała, Bartłomiej Hajduk, Krystian Adamski, Kamil Wojtala brązowe medale. Miejsca punktowane zdobyli: Maciej Idziak. Dalsze miejsca zajęli: Sebastian Moskal, Oktawian Palus, Dawid Potyrała, Kacper Szewczak, Kacper Kciuk, Konrad Zabadeusz, Kamil Kupis, Mateusz Orawiec, Krysyian Harańczyk, Krystian Peroniski, Przemysław Pilarczyk, Łukasz Pilarczyk.

 

 

 

Trenerzy i opiekunowie: Łukasz Stolarczyk, Artur Czypionka, Marcin Kujawa.

Chcielibyśmy również podziękować wszystkim, którzy udzielają wsparcia bielawskim zapasom m. in.: Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr.7, za bezpłatne użyczanie sali do zajęć treningowych, Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr.4 firmie Hydro Instal-Plast Zamirski oraz innym osobom,  bez których sukces naszych zawodników nie był by możliwy. Każdy wygrany pojedynek i radość na twarzach naszych zawodników są dowodem, że Państwa pomoc przynosi oczekiwane owoce.

 

ZKS Bielawianka

 

{gallery}2014/03-08{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content