Loading...
Aktualności

Młodzicy ZKS Bielawianka na turnieju w Kostrzynie nad Odrą

W dniu 22.03.2014 r. w Kostrzynie nad Odrą odbył się Ogólnopolski Turniej Zapaśniczy Młodzików i Dzieci w Mocowaniu w zapasach styl klasyczny. Nie mogło tam zabraknąć klubu z naszego powiatu – ZKS Bielawianka Bielawa.

 

Na 23 zawodników medale oraz punktowane miejsca zdobywali: Daniel Pakosz, Stolarczyk Piotr złoty medal. Bartosz Potyrała, Mateusz Orawiec,  srebrne medale. Sebastian Moskal, Oktawian Palus brązowe medale. Miejsca punktowane zdobyli: Maciej Idziak, Maciej Orawiec, Kamil Kupis, Konrad Zabadeusz, Krystian Adamski, Sebastian, Szyngier, Borys Pawlak,  Dalsze miejsca zajęli: Kamil Wojtala, Krystian Harańczyk, Kacper Wolski, Kacper Szewczak, Kacper Kciuk, Piotrek Śliwiński, Przemysław Pilarczyk, Łukasz Pilarczyk.

Trenerzy i opiekunowie: Łukasz Stolarczyk, Grzegorz Potyrała, Władysław Stolarczyk.

 

Chcielibyśmy również podziękować wszystkim, którzy udzielają wsparcia bielawskim zapasom m. in.: Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr.7, za bezpłatne użyczanie sali do zajęć treningowych, Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr.4 firmie Hydro Instal-Plast Zamirski oraz innym osobom,  bez których sukces naszych zawodników nie był by możliwy. Każdy wygrany pojedynek i radość na twarzach naszych zawodników są dowodem, że Państwa pomoc przynosi oczekiwane owoce.

 

{gallery}2014/03-22_2{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content