Loading...
Aktualności

BIELAWIANKA w Pieńsku

W dniu 10.11.2013 tuż nieopodal niemieckiej granicy w miejscowości Pieńsk odbyły się kolejne zawody w ramach Makroregionalnej Ligi Młodzików i Dzieci w zapasach w stylu klasycznym. Były to przed ostatnie zawody tej serii w roku 2013, ostatnie odbędą się już w przyszły weekend w Bielawie, na które serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków sportów walki.

 

 

W zawodach uczestniczyło 150 zawodników z dziesięciu zapaśniczych klubów sportowych: AGROS Żary, WKS  Śląsk Wrocław, Tygrysy Kąty Wrocławskie, JCSW Jelenia Góra, Sobieski Poznań, Orlenta Trzciel, LUKS Stara Kamienica, Hutnik Pieńsk, Zagłębie Wałbrzych oraz 20 zawodników ZKS Bielawianka.

 

SZCZEGÓŁOWE WYNIKI

 

Dziękujemy za wspaniały doping i wsparcie rodzicom, którzy przeżywali wspólnie ze swoimi pociechami trudne i radosne momenty stoczonych pojedynków. Ich postawa zasługuje na szczególne uznanie.

Chcielibyśmy również podziękować wszystkim, którzy udzielają wsparcia bielawskim zapasom m. in.: Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr.7, za bezpłatne użyczanie sali do zajęć treningowych, firmie Meble Czyżewski, firmie Hydro Instal-Plast Zamirski oraz innym osobom,  bez których sukces naszych zawodników nie był by możliwy. Każdy wygrany pojedynek i radość na twarzach naszych zawodników są dowodem, że Państwa pomoc przynosi oczekiwane owoce.

Chętnych, którzy  chcieliby spróbować swoich sił na macie zapaśniczej zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą informacje na temat treningów:

http://zapasy.bielawa.pl/

Opracował: Marcin Kujawa

 

 

{gallery}2013/11-10_1/{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content