Loading...
Aktualności

LKS Atom Boxmet Dzierżoniów – Mamy dwa medale Mistrzostw Polski

Zawodniczki LKS Atom Boxmet Dzierżoniów w składzie: Karolina Garczyńska, Paulina Cywińska, Natalia Mielnik i Paula Guz zdobyły srebrny medal Szosowych Mistrzostw Polski w jeździe drużynowej na czas, podczas Szosowych Mistrzostw Polski w jeździe parami i drużynowo na czas rozgrywanych w dniach 13-15.09.2013 roku w Grudziądu.

 

Drużyna stypendystek sportowych Burmistrza Miasta Dzierżoniów uległa o niespełna 10sekund zawodniczkom z TKK Pacyfic Toruń(Monika Brzeźna, Katarzyna Wilkos, Paulina Brzeźna-Bentkowska, Natalia Frączek). Na najniższym stopniu podium z  dużą stratą niecałych 4 minut zameldowały się zawodniczki ALKS Stal Grudziądz(Aleksandra Kardas, Agata Balcerek i Karolina Karasiewicz). Rywalizacja drużyn odbywała się na 40 kilometrowej trasie.

Nie był to jedyny medal kolarek Atomu Dzierżoniów, ponieważ w piątek para stypendystek sportowych Burmistrza Miasta Dzierżoniów Karolina Garczyńska i Natalia Mielnik zdobyły brązowy medal Szosowych Mistrzostw Polski w jeździe na czas parami, na dystansie 20 km.  Zawodniczki straciły 0,02 sekundy do drugich na mecie Kardas i Karasiewicz(ALKS Stal Grudziądz). Złoto padło łupem Moniki Brzeźnej i Pauliny Brzeźnej-Bentkowskiej. (TKK Pacyfufc Toruń) Nasza druga para elity kobiet Cywińska Paulina i Guz Paula zajęły 4 miejsce.

W rywalizacji juniorek młodszych na dystansie 15km  9 miejsce w wyścigu par zajęły Dorota Przęzak i Weronika Laszkiewicz.

Zapraszamy do galerii zdjęć z wyścigu:

https://plus.google.com/u/0/photos/110921823916810862006/albums/5924216122918334913

Dziękujemy serdecznie naszym sponsorom za okazaną pomoc

 

opracowała: Natalia Mielnik

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content