Loading...
Aktualności

Zwycięstwo Pauliny Brzeźnej-Bentkowskiej w Legnicy

Paulina Brzeźna-Bentkowska z klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów, odniosła zwycięstwo w kategorii elity kobiet w Memoriale Tadeusza Dolińskiego i Ireneusz Maciasia, rozgrywanym 05.05.2011 roku w Legnicy. Jest to prestiżowy wyścig dla kobiet, organizowany w dzień rozpoczęcia jednej z największych imprez kolarskich dla mężczyzn, jakimi są Grody Piastowskie.

 

Swoje zwycięstwo odniosła pewnie wygrywając finisz z dwuosobowej ucieczki, z zawodniczką klubu BO Go Szczecin. Zwycięstwo Pauliny nie było jedynym sukcesem naszego klubu podczas tego startu, ponieważ III miejsc e po finiszach z grupy zajęła w kategorii elity kobiet Natalia Mielnik, a V była Natalia Frączek.

W Kryterium Ulicznym Memoriał Tadeusza Dolińskiego i Ireneusza Maciasia, organizowane były także Małe Grody Piastowskie, dla kategorii młodzik i młodziczka. Tutaj bardzo dobrze pokazały się: Dorota Przęzak i Paulina Zamaria. Na II stopniu podium zawody ukończyła Dorota Przęzak po finiszu na ostatnich metrach linii mety, a zaraz za nią na III miejscu była Paulina Zamaria.

Dziękujemy serdecznie wszystkim naszym sponsorom za okazaną pomoc!!! Zapraszamy na naszą stronę internetową www.ogniwo-dzierzoniow.pl

 

opracowała: Natalia Mielnik

 

{gallery}2011/05-10{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content