Loading...
Aktualności

Zwycięstwo Michała Mroczkowskiego, Doroty Przęzak w Podgórzynie

Michał Mroczkowski z klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów zwyciężył w kategorii młodzik z kryterium kolarskim rozgrywanym 28.04.2013 roku w Podgórzynie. Sukces podczas tych zawodów odniosła również Dorota Przęzak, która wygrała rywalizację juniorek młodszych. Ponownie wyścig rozgrywany był w złych warunkach atmosferycznych, ale mimo to zawodnicy poradzili sobie bardzo dobrze i te dwa zwycięstwo nie były jedynymi sukcesami naszego klubu.  

Jako pierwsi na trasę wyruszyli żacy i żaczki. Pokazali się oni z bardzo dobrej strony, ponieważ Eryk Kaczor zajął 2 miejsce, Wiktor Wiśniewski był 4, a Mateusz Renc uplasował się 5 pozycji. Małgosia Dąbrowska w żaczkach była 2, a Aleksandra Słowińska ukończyła wyścig tuż za nią. W młodzikach Michał Mroczkowski po raz drugi w ten weekend pokazał kto jest najlepszy i po ataku na pierwszym okrążeniu wygrał wyścig zdobywając komplet punktów. Wojtek Karpierz uplasował  się tuż za podium, a Mateusz Krzesiński był 9. Następnie na starcie stanęły juniorki młodsze, które startowały w kategorii Kobiety Open. Dorota Przęzak po samotnym odjeździe wygrała w juniorkach młodszych, 2. była Weronika Laszkiewicz, a 4. Malwina Cholewa. 
Dziękujmy wszystkim naszym  sponsorom za okazaną pomoc a w szczególności Centrum TMT Skoda Opel za pomoc w transporcie zawodników na zawody! 

Więcej zdjęć z wyścigu pod linkiem:
https://plus.google.com/u/0/photos/110921823916810862006/albums/5871931184390174833?authkey=CNSdt4Ho8peEmAE

opracowała: Natalia Mielnik

 

 

{gallery}2013/04-28_2{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content