Loading...
Aktualności

Sukces bielawskich fighterów na Mistrzostwach Europy

17-18 września w Szwajcarskiej miejscowości Morges odbyły się Mistrzostwa Europy w brazylijskim Jiu Jitsu. W zawodach tych wystartowało dwóch zawodników z Zapaśniczego Klubu Sportowego „Bielawianka” Bartłomiej Grabowski oraz Norbert Warchoł.

 

 

 

Bartłomiej Grabowski na co dzień uczeń Zespołu Szkół nr 2 Dzierżoniowie startował w kategorii niebieskich pasów – 64kg. Dla naszego zawodnika był to pierwszy tak poważny turniej ten rangi. Bartłomiej po raz kolejny pokazał wielkie serce oraz ambicje do walki i z Mistrzostw powrócił z brązowym medalem. Drugi nasz zawodnik a zarazem walczący trener Norbert Warchoł na co dzień nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 10 w Bielawie w oddziałami Sportowymi walczył w kategorii purpurowych pasów – 70kg. Norbert po raz kolejny pokazał swój wysoki sportowy poziom i również jak jego kolega z klubu zdobył brązowy medal. Jest to ogromny sukces naszych zawodników!

 

Zawody uważam za bardzo udane gdyż udało mi się zdobyć upragniony medal. Ciężko trenowałem całe wakacje aby móc wywalczyć ten medal. Chciałbym podziękować mojemu Tacie który wspiera mnie w ciężkich chwilach i pomaga mi treningach. Oczywiście chciałem podziękować mojemu trenerowi że pomógł mi osiągnąć taki cel – Bartłomiej Grabowski

 

Mistrzostwa były dla nas bardzo udane. Za cel postawiliśmy sobie wywalczenie medalu. Myślę że nasze ciężkie treningi oraz cykl treningowy sprawdził się idealnie. Chciałbym podziękować Arkadiuszowi Rogowskiemu i jego firmie POWERZONE za dostarczenie nam suplementów sportowych które znacznie nam pomogły w przygotowaniu do tych zawodów. Zachęcam młodzież z naszego powiatu do treningów w naszej grupie sortowej gdyż jak widać sukces sportowy jest na wyciągnięcie ręki – powiedział Norbert Warchoł

 

 

opracował: Norbert Warchoł

 

{gallery}2011/09-18_1{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content