Loading...
Aktualności

Srebro dla Norberta

W niedzielę 20 listopada w Jaworznie odbyły się Mistrzostwa Polski w Jiu Jitsu. W zawodach rywalizowali seniorzy juniorzy oraz kobiety. Zapaśniczy Klub Sportowy Bielawianka Bielawa reprezentowała 3 osobowa drużyna w składzie Krzysztof Szczerkowski -85kg, Mateusz Urban – 79kg oraz Norbert Warchoł. Najlepiej ze startujących wypad walczący trener Norbert Warchoł który zdobył srebrny medal w kategorii -67kg.

 

Niestety Mateusz oraz Krzysztof musieli uznać wyższość swoich rywali i przegrali w walkach eliminacyjnych.

Niestety listopad nie był dla nas szczęśliwy gdyż nadal kliku zawodników boryka się z urazami i nie mogli oni rywalizować w zawodach. Mateusz oraz Krzysiek dali siebie wszystko w swoich pojedynkach  ale w ważnych momentach walk zabrakło im doświadczenia turniejowego. Ze swoich walk jestem naprawdę zadowolony. Po raz kolejny wracam z ważnej imprezy sportowej z medalem. Niestety nie udało mi się wygrać walki finałowej ale i tak byłem zadowolony z jej przebiegu.

Dziękuje wszystkim kolegom z klubu dzięki którym mogłem się przygotować się do tych zawodów.

Chciałbym również zachęcić wszystkie dzieci oraz młodzież do aktywnego spędzania czasu na macie oraz do odwiedzania naszych relacji z treningów, zawodów – Norbert Warchoł

 

Opracował: Norbert Warchoł

 

 

{gallery}2011/11-20{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content