Loading...
Aktualności

Prezentacja LKS ATOM BOXMET Dzierżoniów

5 kwietnia 2013 roku o godzinie 13.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Dzierżoniowie odbyła się prezentacja najstarszej grupy elity kobiet klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów oraz podziękowania dla władz samorządowych oraz sponsorów klubu, które było głównym punktem całej uroczystości. Współorganizatorem prezentacji był Urząd Miasta Dzierżoniów, za co serdecznie dziękujemy.

 

 

Pan Marek Piorun, Burmistrz Dzierżoniowa jako gospodarz przywitał gości oraz ufundował catering dla wszystkich zaproszonych. Wyroby mięsne, które były wspaniałym poczęstunkiem dla gości ufundowane były na naszą prezentację  przez Państwa Gawryckich firma J.G Jerzy Gawrycki.  Była to pierwsza okazja do zapoznania się z pełnym składem ekipy oraz zrobienia zdjęć ze sponsorami. Nasze zawodniczki zaprezentowały się w nowych strojach kolarskich marki VERGE oraz strojach sportowych do chodzenia pomiędzy zawodami marki 4F. Warto dodać, że wszystkie zawodniczki ścigają się na jednakowych rowerach marki FELT oraz trenują i uczestniczą w zawodach w jednakowych kaskach firmy Mavic. Kierujemy serdeczne podziękowania dla Pana Henryka Charuckiego- właściciela firmy Dolnośląskie Centrum Rowerowe Harfa Harryson za pomoc w sprzęcie i wyposażeniu naszego klubu.

Chcemy podziękować wszystkim obecnym gościom za obecność na naszej uroczystości, dziękujemy, że jesteście Państwo z nami oraz dziękujemy za wieloletnią pomoc i zaufanie.  Dziękujemy serdecznie naszym głównym sponsorom Przedsiębiorstwo Budowlane Atom Pani Halina Łoś oraz Pan Władysław Piszczałka- Przedsiębiorstwo Budowlano-Projektowe Mat,  firma Boxmet- w imieniu Boxmet, Boxmet Trade i Boxmet Medical podziękowanie odebrał Pan Adrian Pańczak  oraz Urząd Miasta Dzierżoniowa. Dziękujemy również wszystkim pozostałym sponsorom,  obecnym na naszej prezentacji. Serdeczne podziękowania kierujemy  dla Pana   Tomasza oraz Pana Kuby Krupskich właścicieli firmy Aklima, Dziękujemy również Prezesowi Spółdzielni Mieszkaniowej Panu Danielowi Kolinko, w którego imieniu nagrodę odebrał Pan Jarosław Kresa, prezes Spółdzielczego Domu Kultury, Dziękujemy za obecność Panu Senatorowi RP Panu Stanisławowi Jurcewicz- Przewodniczącemu Dolnośląskiego Zrzeszenia LZS, dziękujemy Panu Staroście Powiatu Dzierżoniów Panu Januszowi Guzdek, Dziękujemy Państwu Henryce i Jerzemu Gawryckim wraz z Grzegorzem Tkacz oraz Konradem Tajchman- firma J.G Jerzy Gawrycki, Dziękujemy Panu Tomaszowi Kwiędacz- Centrum TMT Skoda Opel, dziękujemy serdecznie Panu Piotrowi Mihilewicz-właścicielowi firmy Romis, dziękujemy serdecznie Panu Robertowi Gulka-dyrektorowi Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie Dziękujemy Państwu Dorocie i Marcinowi Kosko – Sklep Sportowo-Rowerowy K2, Dziękujemy Panu Eugeniuszowi Dejnek- rowery Dejnek, Dziękujemy serdecznie Redaktorowi Sportowemu Tygodnika Dzierżoniowskiego Panu Kazimierzowi Stożek, Dziękujemy Panu Adamowi Pachura właścicielowi Telewizji Sudeckiej, dziękujemy Internetowemu Informatorowi Lokalnemu  Doba.pl Panu Tomaszowi Kuriata, dziękujemy serdecznie Panu Pawłowi Janusz właścicielowi firmy Bestor, dziękujemy Przewodniczącemu Rady Miejskiej Panu Andrzejowi Wiczkowskiemu, dziękujmy Panu Krzysztofowi Tomasiak, dziękujemy serdecznie Pani Agacie Pelczar, Pani Aleksandrze Michowskiej, Pani Marzenie Guz, Panu Damianowi Lis, Panu Kazimierzowi Janusz, Panu Piotrkowi Zachoszcz.

Za pomoc w organizacji uroczystości dziękujemy również Pani Sylwii Gogowskiej firma Mediaform, za częściowe ufundowanie podziękowań oraz Panu Krzysztofowi Tokarskiemu-dyrektorowi Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury za udostępnienie wspaniałej Sali.

Po podziękowaniach  zaproszeni goście obejrzeli prezentację filmową naszego zespołu a końcowym punktem programu była prezentacja zawodniczek oraz wspólne zdjęcia z zaproszonymi gośćmi. Na zakończenie uroczystości na wszystkich czekał bufet oraz wspólne rozmowy przy stole.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć z prezentacji:https://plus.google.com/u/0/photos/110921823916810862006/albums/5864176474038601169

Dziękujemy serdecznie wszystkim naszym sponsorom za okazaną pomoc!

opracowała: Natalia Mielnik

 

 

{gallery}2013/04-05{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content