Loading...
Aktualności

Podium dla LKS Atom Boxmet Dzierżoniów

Paulina Brzeźna-Bentkowska z klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów odniosła ponowne zwycięstwo podczas „Kryterium Ulicznego Memoriał T. Dolińskiego i I.Maciasia” rozgrywanego w dniu 03.05.2012 roku w Legnicy. Zaraz za Pauliną na drugim stopniu podium stanęła Natalia Mielnik.

 

W rywalizacji juniorek po zaciętym finiszu Joanna Dubieniecka zajęła II miejsce. Nie były to jedyne sukcesy naszych zawodników podczas tego startu. Przed wyścigiem elity kobiet, rozegrano start młodziczek i młodzików.  Po finiszu z grupy  drugie miejsce zajęła Weronika Laszkiewicz.

 

Kryterium uliczne „Memoriał T. Dolińskiego i I.Maciasia” rozegrano na rundach prowadzących w centrum Legnicy na dystansie 1600 metrów. Wyścig był bardzo medialny ponieważ odbywał się przed rozpoczęciem startu elity mężczyzn do etapowego wyścigu Grody Piastowskie. Nie brakowało telewizji, fotoreporterów no i co najważniejsze kibiców.  Tempo od samego startu było bardzo wysokie. Nasze zawodniczki od początku rywalizacji kontrolowały wyścig i współpracowały ze sobą, pokazując wspaniałą taktyczną jazdę. Wyścig elity kobiet wygrała Paulina Brzeźna-Bentkowska, druga była Natalia Mielnik. Monika Brzeźna zajęła VI lokatę, zaś Karolina Garczyńska zajęła 8 pozycję a Paula Guz była 9. Kategoria juniorek to 2 miejsce Joanny Dubienieckiej. W rywalizacji młodzików  po odważnym i walecznym finiszu Michał Mroczkowski był IV , zaś wśród młodziczek 2 miejsce zajęła Weronika Laszkiewicz, która również finiszowała na ostatnich metrach linii mety. Za grupą zasadniczą dojechała Malwina Cholewa.

Dziękujemy serdecznie wszystkim naszym sponsorom za okazaną pomoc!!!

 

opracowała: Natalia Mielnik

 

{gallery}2012/05-03{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content