Loading...
Aktualności

Mikołajkowy turniej zapasów we Wrocławiu

W dniach 2-3.12.2011r. we Wrocławiu odbył się XVII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ „MIKOŁAJKOWY” UCZNIOWSKICH KLUBÓW SPORTOWYCH W ZAPASACH STYL KLASYCZNY. Powiat dzierżoniowski na tych zawodach reprezentowała drużyna z Bielawy.

 

Turnieju brało udział 300 zawodników od 30 do 50 na każdej wadze trzy kluby zagraniczne z Litwy, Rosji, Chorwacji, nie zabrakło żadnego z największych klubów z całej Polski. Nasz klub ZKS „BIELAWIANKA” Bielawa reprezentowali Grzegorz Majkut i Sebastian Habas ich X i XI miejsca patrząc na rangę zawodów i ilość zawodników były niezłe.

Opiekunowie: Kamila Tygielska, Jacek Zamirski.

ZKS „BIELAWIANKA” Bielawa  Dziękuje firmie „Hydro Intal Plast Zamirski Stanisław” za pomoc finansową bez, której nie było by możliwe wysłanie naszych zawodników na zawody w tym roku.

 

Opracował: Grzegorz Majkut.

 

{gallery}2011/12-02{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content