Loading...
Aktualności

Kolarze LKS Atom Boxmet Dzierżoniów nagrodzeni

W piątek 23 listopada w Wałbrzychu w sali Auditorium Novum PWZS odbyła się Dolnośląska Gala Kolarska podsumowująca dokonania dolnośląskich kolarzy w sezonie 2012. Podczas piątkowej uroczystości nie zabrakło wielu nagród i wyróżnień dla kolarzy LKS Atom Boxmet Dzierżoniów.

 

W klasyfikacji generalnej klubów Dolnośląskich w konkurencjach szosowych, mtb i torowych LKS Atom Boxmet Dzierżoniów zajął II miejsce ustępując tylko klubowi z Wałbrzycha LKKS Górnik Wałbrzych ZS Stare Bogaczowice. Jest to duże osiągnięcie klubu ponieważ pomimo nie tak dużej ilości zawodników trenujących w klubie  nasz zespół zajął bardzo zaszczytne miejsce, tracąc zaledwie 217 punktów. Trzecie miejsce przypadło klubowi  z Legnicy MKK Bolmet Trek Legnica.

W trakcie trwania gali nasz klub miał okazję zabrać głos i podziękować zaproszonym przez DZKOL gościom. Są to szczególne dla naszego klubu osoby, którym dziękujemy za pomoc, wsparcie, zaufanie i wyjście naprzeciw naszym potrzebom.  Podziękowania kierujemy dla Burmistrza Miasta Dzierżoniów Pana Marka Pioruna, właściciela firmy Przedsiębiorstwo Budowlane Atom Pana Władysława Piszczałka, prezes Przedsiębiorstwa Budowlanego Atom Pani Haliny Łoś, właścicielki firmy ogólnobudowlanej AG-Bud Pani Agnieszki Piszczałka, Wójtowi Gminy Dzierżoniów Panu Markowi Chmielewskiemu, Wicestaroście Powiatu Dzierżoniów Panu Dariuszowi Kucharskiemu, Właściciela CCC i NG2 Panu Dariuszowi Miłek , Prezesowi DZKOL i wiceprezesowi PZKOL Panu Bogdanowi Rzepce, sekretarz DZKOL Pani Elżbiecie Mikołajczak, Trenerowi kadry DZKOL Panu Bolesławowi Bałd, Trenerowi kolarstwa torowego DZKOL  Panu Zygmuntowi Walczak oraz Panu Krzysztofowi Tomasiak. Serdecznie Dziękujemy.  Dziękujemy jeszcze wszystkim sponsorom klubu za wspieranie naszych inicjatyw i pomoc w realizacji marzeń naszych zawodników. Okazja do podziękowań w klubie nadarzy się w nowym roku na Balu Kolarza.

Zawodnicy LKS Atom Boxmet Dzierżoniów stawali na podium w większości nagradzanych kategorii wiekowych. W zaszczytnym gronie  złotych medalistów Mistrzostw Polski  znalazła się Karolina Garczyńska i Paulina Brzeźna-Bentkowska. W klasyfikacji szosowej wśród młodziczek zwyciężyłaWeronika Laszkiewicz, druga była Sandra Traczyk z UKK Oriens MTB Chojnów a trzecia Sara Tonder z MKS Karolina Jaworzyna Śląska. Malwina Cholewa zajęła 8 miejsce. Wśród młodzikówMichał Mroczkowski był 10, Łukasz Kroczak 15 a 20 Michał Laszkiewicz. Wygrał Bartosz Rudyk z UKS Moto Agbud Jelcz Laskowice. W klasyfikacji juniorek młodszych Dorota Przęzak zajęła II miejsce, wygrała Karolina Wolska z Wałbrzycha, a trzecia była  Monika Lasota z Górnika Wałbrzych.Paulina Zamaria zajęła 5 miejsce, 8 była Monika Wiatrak a 11 Nikola Wiatrak.  W kategorii juniorek zwycięstwo odniosła Joanna Dubieniecka, druga była Paula Pisarska a trzecia Karolina Cierluk z Bolmet Trek Legnica. Ostatnią kategorią były orliczki. Tutaj pełna dominacja Atomu Dzierżoniów. Pierwsze miejsce Karolina Garczyńska, druga Paula Guz i trzecia Natalia Mielnik.4 miejsce zajęłaMonika Brzeźna. W kategorii kolarstwa torowego też nie zabrakło miejsc na podium. Wśród młodziczek 2 była Malwina Cholewa, a trzecia Weronika Laszkiewicz. Wygrała Klaudia Królikowska z UKK Agat Jelcz Laskowice. W juniorkach młodszych kolejna dominacja Atomu Dzierżoniów: Pierwsza Dorota Przęzak, druga Paulina Zamaria i trzecia Monika Wiatrak. Pasma sukcesów ciąg dalszy w kategorii orliczek. Pierwsze miejsce Karolina Garczyńska, druga Natalia Mielnik i trzecia Paula Guz. Również w klasyfikacji generalnej mtb pierwsze miejsce wśród orliczek zajęła Monika Brzeźna.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników klubu za osiągnięte wyniki , walkę, zaangażowanie i godne reprezentowanie barw klubu.

Ponowne podziękowania dla wszystkich naszych sponsorów na okazaną pomoc w sezonie 2012 , a w szczególności Skoda Centrum TMT Dzierżoniów za pomoc w transporcie zawodników na Galę.

opracowała: Natalia Mielnik

 

 

{gallery}2012/11-23{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content