Loading...
Aktualności

Finału Pucharu Polski w Kaliszu

Dorota Przęzak z klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów zajęła III miejsce w kategorii juniorek młodszych w wyścigu jazdy indywidualnej na czas podczas finału Pucharu Polski rozgrywanego w Kaliszu w dniach 01-02.09.2012 roku. Rywalizację kategorii juniorek młodszych wygrała  Natalia Radzicka z klubu UKS Jedynka Limaro Kórnik a druga była Nikol Płosaj z tego samego klubu.

 

Następnego dnia odbyła się rywalizacja ze startu wspólnego. Tutaj w kategorii kobiet open Natalia Mielnik zajęła III miejsce, ustępując zwyciężczyni Łucji Pietrzak z klubu BCM Nowatex Uzdrowisko Dąbki Ziemia Darłowska i drugiej na finiszu Katarzynie Pawłowskiej z  klubu UKS Jedynka Limaro Kórnik.

Rywalizację na finale Pucharu Polski rozpoczął wyścig jazdy indywidualnej na czas. W rywalizacji elity kobiet na dystansie 14 kilometrów bardzo dobrze spisała się Paula Guz zajmując 6 miejsce. W tej kategorii wiekowej zwyciężyła Eugenia Bujak z Grupy Kolarskiej  Żyrardów. Do startu na Finale PP przystąpiła także ekipa z Litwy co podniosło rangę rywalizacji. W wyścigu  juniorów Rafał Pawłowskiuplasował się w środku stawki.

Następnego dnia odbył się wyścig ze startu wspólnego, prowadzący po rundach liczących 18 kilometrów każda. W rywalizacji juniorek młodszych na dystansie  36 kilometrów Dorota Przęzakzajęła 8 lokatę. Zwyciężyła  Weronika Humelt z klubu UKS Jedynka Limaro Kórnik. W wyścigu elity kobiet na dystansie 72 kilometrów  Natalia Mielnik zajęła III pozycję, a Karolina Garczyńska i Paula Guz finiszowały w  czołowym peletonie. Dziewczyny jechały bardzo aktywnie i zespołowo. Współpracowały ze sobą, również na finiszu co przyniosło bardzo dobry rezultat. Kończącym startem był wyścig juniorów na dystansie 90 km. Rafał Pawłowski finiszował w pierwszej grupie.

Dziękujemy serdecznie wszystkim naszym sponsorom za okazaną pomoc!!!

opracowała: Natalia Mielnik

 

 

{gallery}2012/09-02{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content