Loading...
Aktualności

Złoty medal na Mistrzostwach Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu

19 marca 2011 r. w pod poznańskiej miejscowości Czerwonak odbyły się Mistrzostwa Polski NO-GI w brazylijskim jiu-jitsu. W turnieju tym klub MULKS JUNIOR DZIERŻONIÓW reprezentowali Albert Testa (ZSZ1 w Dz-ów) oraz Michał Kiełtyka (II LO Dz-ów). Mistrzostwa Polski okazały się wielkim sukcesem Michała Kiełtyki który zdobył złoty medal w najcięższej kategorii  wagowej w Juniorach +86,49

 

 

Michał pokazał swoje doświadczenie w stoczonych pojedynkach. Walka finałowa przebiegała pod jego dyktando. Zdobywał kolejne punkty techniczne i kontrolował przeciwnika. Dla Michała początek sezony jest bardzo udany, gdyż w drugim swoim starcie zdobył kolejny medal. Tym razem był to najcenniejszy złoty krążek.

Drugi z reprezentantów JUNIOR-a Albert Testa występował w kat. – 61,49. Dla tego zawodnika był to debiut na macie. Nasz zawodnik niestety odpadł w walkach eliminacyjnych. Mimo pierwszego startu Albert wykazał wielką chęć do walki. Jednak zbyt małe doświadczenie w startach nie pozwoliło zawodnikowi zdobyć wysokiej lokaty.

 

opracował: Norbert Warchoł

 

{gallery}2011/03-20{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content