Loading...
Ciekawe

Sukcesy Natalii Frączek w zawodach biegów narciarskich

Natalia Frączek z klubu LKS Atom Boxmet Ogniwo Dzierżoniów, w swoich przygotowaniach do sezonu startuje w wielu biegach narciarskich, w których odnosi niemałe sukcesy. Pierwszym takim osiągnięciem było zajęcie III miejsca podczas XII Biegu Tysiąclecia, rozgrywanego 8 stycznia 2011 roku w Jakuszycach, oraz również III miejsca w Biegu Skalnika, rozgrywanego w dniu 30 stycznia w Andrzejówce. Obydwa zwycięstwa odniosła startując stylem dowolnym.

 

Ostatnim osiągnięciem Natalii jest 4 miejsce zajęte w klasyfikacji kobiet open w XXXII Biegu Gwarków, rozgrywanym w Andrzejówce w dniu 6.02.2011roku. Na tym biegu nie zabrakło również pozostałych zawodników klubu LKS Atom Boxmet Ogniwo Dzierżoniów, którzy startowali w dwóch różnych kategoriach. Większość zawodników wystartowało w wyścigu rozgrywanym stylem klasycznym m. in. :Michał Laskiewicz, Łukasz Kroczak, Paulina Zamaria, Dorota Przęzak, Aleksandra Wiśniewska, Nikoletta Wiatrak, Małgorzata Piotrowska, Natalia Mielnik, Paula Guz,  a pozostali rywalizowali w stylu dowolnym: Adam Majorek, Natalia Frączek oraz Trener Mariusz Mazur. Dorota Przęzak wygrała w swojej kategorii wiekowej w rywalizacji na 10 km stylem klasycznym, oraz Natalia Mielnik i Małgorzata Piotrowska także odniosły zwycięstwo w swoich kategoriach wiekowych na dystansie 20 km stylem klasycznym.

Ten start był również pierwsza okazją do zaprezentowania naszego nowego tytularnego sponsora Przedsiębiorstwo Budowlane ATOM,  na listach startowych do wszystkich biegów.

Dziękujemy serdecznie wszystkim naszym sponsorom za okazaną pomoc!!

 

opracowała: Natalia Mielnik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content